Lesroosters 2018/2019 – Stiens De Skalm

LESROOSTERS STIENS – DE SKALM


MAANDAG                                                                                                  Stiens: De Skalm

  1. 45 – 15.45 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    midden gev.
  2. 45 – 16.45 uur streetdance/hiphop 11 – 12 jaar  midden gev.
  3. 45 – 17.45 uur streetdance/hiphop 13 – 15 jaar  gev.
  4. 45 – 18.45 uur dansmix 16+ jaar

DINSDAG                                                                                                     Stiens: De Skalm

  1. 30 – 15.15 uur kidsdance 4 – 6 jaar
  2. 15 – 16.15 uur streetdance/hiphop 6 – 8 jaar
  3. 15 – 17.15 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar beg. nieuw
  4. 15 – 18.15 uur streetdance/hiphop 11 – 12 jaar beg. Nieuw

GROEPSINDELINGEN


Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar: maandag 14.45 – 15.45 uur

  1. Mirthe vd Sluis
  2. Nina Boonstra
  3. Mara Zuiderveen
  4. Linda Zuiderveen
  5. Jildou Edens
  6. Fleur Bartels
  7. Djamie Rienstra
  8. Ilse Kruithof
  9. Lynne Hartog
  10. Esmee Roersma
  11. Myrthe Roersma
  12. Ilse van Lingen

Streetdance/hiphop 11 – 12 jaar: maandag 15.45 – 16.45 uur

  1. River Dul
  2. Cecilia Jacobs
  3. Mirjam de Graaf
  4. Tessa Wildeboer
  5. Anna Beetstra
  6. Stephanie van Leek
  7. Lavania Lijcklama a Nijeholt
  8. Tanya Zwart
  9. Angelina de Boer
  10. Chanelenie Sewpal
  11. Mette Vledder
  12. Silke Feenstra
  13. Elsa Kleiterp

Streetdance/hiphop 13 – 15 jaar: maandag 16.45 – 17.45 uur

  1. Johan vd Pol
  2. Romano Rienstra
  3. Maeve Postma
  4. Karisma Dhanilal
  5. Kimberly Rienstra
  6. Naomi Plantinga
  7. Annika de Vries
  8. Elbrich Nicolay
  9. Antoinette vd Pol

Dansmix 16+ jaar: maandag 17.45 – 18.45 uur

  1. Monica Osinga
  2. Miranda Wijers
  3. Sanne Oomen
  4. Maeve Postma
  5. Kimberly Rienstra
  6. Leonie Rolf
  7. Zoe Cijsouw
  8. Ilja van Alfen
  9. Marleen Herrema

Kidsdance 4 – 6 jaar: dinsdag 14.30 – 15.15 uur

  1. Lymee Lolkama + nieuwe leerlingen

Streetdance/hiphop 6 – 8 jaar: dinsdag 15.15 – 16.15 uur

  1. Anouk Dijkstra
  2. Amelie Annema
  3. Evy Dessener
  4. Eva vd Tuin
  5. Anne Frauk vd Ende
  6. Enora Schuhmacher
  7. Doutzen Talman
  8. Ilse Kalsbeek
  9. Marrit Brouwer
  10. Fardau vd Meulen