Lesrooster seizoen 2019/2020 – Locatie Markant Zuiderburen


DINSDAG                                                                                         Markant: zuiderburen

  • 14:30 – 15.15 uur kidsdance  4 – 5 jaar
  • 15:30 – 16.30 uur streetdance/hiphop 6 – 8 jaar
  • 16:30 – 17.30 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar
  • 17:30 – 18.30 uur streetdance/hiphop 11 -12 jaar

VRIJDAG                                                                                          Markant: zuiderburen

  • 14:30 – 15.30 uur kidsdance 6 – 7 jaar
  • 15:30 – 16.30 uur streetdance/hiphop 7 – 8  jaar
  • 16:30 – 17.30 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar
  • 17:30 – 18.30 uur moderne dans 9 – 13+ jaar
  • 18:30 – 19.30 uur moderne dans 14+  jaar
  • 19:30 – 20.30 uur streetdance/hiphop 13 – 15 jaar

 


GROEPSINDELINGEN


 

Kidsdance 4 – 5 jaar: dinsdag 14.30 – 15.15 uur

 

Streetdance/hiphop 6 – 8 jaar: dinsdag 15.30 – 16.30 uur

  1. Femke Ensing
  2. Pien Hulshoff
  3. Juul Rodenburg
  4. Lauren Spek
  5. Jasmijn de Jong
  6. Rosalie Veerman
  7. Jasmijn Buitink
  8. Lauren Boorsma
  9. Elise Visser
  10. Kelsie Visser
  11. Macy Zijlstra

 Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar: dinsdag 16.30 – 17.30 uur

  1. Anna Rademaker
  2. Anna Visser
  3. Yalou Lammers
  4. Mirthe Groeneveld
  5. Alma de Boer
  6. Isabel Hoekema
  7. Eline de Jong
  8. Mirthe Steensma
  9. Judith Dorgelo
  10. Dana Pol
  11. Chanelle de Bruijn
  12. Dyon Hartmans
  13. Jelte Kalma

Streetdance/hiphop 11 – 12  jaar: dinsdag 17.30 – 18.30 uur

  1. Senna Wijngaarden
  2. Ilse Jorritsma
  3. Benthe Roben
  4. Eva Smit
  5. Evelien Christmas
  6. Mara Waijenberg
  7. Anouk van Eijk
  8. Sophie Bakker
  9. Elisa Zeya
  10. Fay Bleeker

Kidsdance 6 – 7 jaar: vrijdag 14.30 – 15.30 uur

  1. Julia Toral
  2. Babet Hoekema
  3. Jasrah Wurie
  4. Jade Niemark
  5. Yfke Kuperus
  6. Anne Brecht Christmas
  7. Roos Mosselman
  8. Noa Crawfurd
  9. Fleur Hulshof
  10. Jay Wurie*
  11. Liv Zuiderveld*

*in groep 4-5 jaar op de dinsdag, zodra hier kinderen in komen

 

Streetdance/hiphop 7 – 8 jaar: vrijdag 15.30-16.30 uur

  1. Annick Sikkes
  2. Lizette Overeinder
  3. Femke Vlasman
  4. Angelina Huong
  5. Ivana Huong
  6. Benthe Zantman
  7. Roos Pranger
  8. Nynke Brouwer
  9. Marrit Miedema
  10. Lotte Bakker
  11. Jade Bleeker
  12. Alexia Grijpma
  13. Jay-J Wurie
  14. Joelle Vulpen

Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar: vrijdag 16.30-17.30 uur

  1. Milou Zandstra
  2. Leonoor Ghazi
  3. Sam van Galen
  4. Pauline Zijlstra
  5. Eline de Jong
  6. Femke Zantman
  7. Rixt Miedema
  8. Maegan Peters
  9. Fay Bleeker
  10. Lieke Kooistra
  11. Chanelle de Bruijn
  12. Cylia de Geus
  13. Linde van Bemmel
  14. Merle Jaasma

Moderne Dans 9 – 13+ jaar: vrijdag 17.30-18.30 uur

  1. Iris Bansema
  2. Ellis Witteveen
  3. Beau van der Meulen
  4. Roos Zijlstra
  5. Silke Berends
  6. Sasha Muiser
  7. Doris van der Velde

Moderne Dans 14+ jaar: vrijdag 18.30 – 19.30 uur

  1. Sanne Demes
  2. Anna van Stralen
  3. Lizzy Teeken
  4. Isa Hoeben
  5. Charlotte vd Velde
  6. Tara van Stralen
  7. Ante de Vries
  8. Nathalie vd Wal
  9. Simone Zwart
  10. Femke Voerman
  11. Lyra Muiser

Streetdance/hiphop 13 – 15 jaar: vrijdag 19.30 – 20.30 uur

  1. Anna van Stralen
  2. Sanne Demes
  3. Rosalie Picard
  4. Mila Zijlstra
  5. Simone Zwart
  6. Nieske vd Schaaf
  7. Shejla Mesic
  8. Jinte vd Schaaf
  9. Merel vd Meulen
  10. Kimberly Vissser
  11. Melissa Wijngaarden
  12. Lotte van Regenmortel
  13. Ansjedeth Bruno
  14. Femke Voerman
  15. Lyra Muiser
  16. Charlotte vd Velde