Lesrooster seizoen 2019/2020 – Locatie Hosanna Harlingen

WOENSDAG                                                                                     Harlingen: Hosanna

  • 14:15 – 15.15 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar
  • 15:15 – 16.15 uur streetdance/hiphop 11 – 12 jaar
  • 16:15 – 17.15 uur streetdance/hiphop 13 – 15 jaar
  • 17:15 – 18.15 uur streetdance/hiphop 16+  jaar
  • 18:15 – 19.15 uur moderne dans 16+ jaar

DONDERDAG                                                                                   Harlingen: Hosanna

  • 14:45 – 15.45 uur streetdance/hiphop 6 – 8 jaar
  • 15:45 – 16.45 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar       beg.
  • 16:45 – 17.45 uur moderne dans 9 – 13 jaar**
  • 17:45 – 18.45 uur* extra lesuur: nog in te vullen         nieuw

*Dit lesuur wordt nog bepaald wat we gaan doen.


GROEPSINDELINGEN


Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar: woensdag 14.15 – 15.15 uur

  1. Mara de Boer
  2. Jildou Snoek
  3. Amber vd Ploeg
  4. Jasmijn Trinks
  5. Lisa de Groot
  6. Natalia Lewandowski
  7. Lynn de Wit
  8. Bente Reitsma
  9. Nadia Backer Dirks
  10. Joyce Brandes
  11. Lahja Heimans
  12. Faye Tulen

Streetdance/hiphop 11 – 12 jaar: woensdag 15.15 – 16.15 uur

  1. Tessa Visser
  2. Evelien Vlieger
  3. Esmay Beuker
  4. Larissa Terpstra
  5. Marlou de Jonge
  6. Chiel de Jong
  7. Marit Timmerman
  8. Leya Amels
  9. Chiara de Boer
  10. Bo Pieters
  11. Ilse de Keijzer
  12. Demi Jaspers
  13. Mila Koornstra

Streetdance/hiphop 13 – 15 jaar: woensdag 16.15 – 17.15 uur

  1. Sanne Lotte Bergsma
  2. Jessica Feenstra
  3. Leonie Kracht
  4. Iris Ponte
  5. Ro van der Neut
  6. Judith de Keijzer
  7. Nienke van der Heide
  8. Meike Bode
  9. Sanne Ritmeester
  10. Gitan Karel
  11. Isa Heres
  12. Elisa de Jong

Streetdance/hiphop 16+ jaar: woensdag 17.15 – 18.15 uur

  1. Djamilla Balkaran
  2. Kira Bouma
  3. Natasja Alkema
  4. Sanne Westen
  5. Ilona Schreur
  6. Rianne de Groot
  7. Mirthe vd Veer
  8. Joyce Postma
  9. Anna van Dijk
  10. Norah Noorman
  11. Ro van der Neut
  12. Sanne Kroese

Moderne dans 16+ jaar: woensdag 18.15 – 19.15 uur

  1. Amy Briffa
  2. Brenda Postma
  3. Celine Bergsma
  4. Claudia Ponte
  5. Lesley Briffa
  6. Kira Bouma
  7. Djamilla Balkaran
  8. Marriet Twijnstra

Streetdance/hiphop 6- 8 jaar: donderdag 14.45 – 15.45 uur

  1. Dewi Haringa
  2. Jesslyn Bambach
  3. Fenna Ritmeester
  4. Lana Stoter

We gaan promoten om meer kinderen in deze groep te krijgen.
En anders gaan we ze samenvoegen met onderstaande groep.

Streetdance/hiphop 9-10 jaar: donderdag 15.45-16.45 uur

  1. Xilena Oriana da Conceicao da Silva
  2. Senna de Haan
  3. Femke vd Heide
  4. Diena de Haan
  5. Anna Offenga
  6. Fleur Helfrich

Moderne dans 14+ jaar: donderdag 16.45 – 17.45 uur

  1. Mirthe Visser
  2. Gerlin de Haan
  3. Jane de Haan
  4. Naemi Meerveld
  5. Salome Oving