Lesrooster seizoen 2018/2019 – Locatie Markant Zuiderburen

Dansrooster Dance Up seizoen 2018/2019  – LOCATIE MARKANT ZUIDERBUREN


DINSDAG                                                                                          Markant: zuiderburen

1.     14.30 – 15.30 uur                  streetdance/hiphop 6 – 8 jaar      beg. Nieuw
2.     15.30 – 16.30 uur                  streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    beg.1
3.     16.30 – 17.30 uur                  streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    midden gev.
4.     17.30 – 18.30 uur                  streetdance/hiphop 11 – 12 jaar  midden gev.
5.     20.00 – 21.00 uur                 labooca volw.

DONDERDAG                                                                                   Markant: zuiderburen

1.     14.30 – 15.30 uur                  moderne dans 6 – 8 jaar                nieuw
2.     15.30 – 16.30 uur                  moderne dans 13 – 15 jaar            nieuw
3.     16.30 – 18.30 uur                  dansmix 13 – 15 jaar                       selectie
4.     18.30 – 19.30 uur                  streetdance/hiphop 13-15 jaar

VRIJDAG                                                                                           Markant: zuiderburen

1.     14.30 – 15.15 uur                  kidsdance 4 – 6 jaar
2.     15.15 – 16.15 uur                  streetdance/hiphop 6 – 8  jaar     beg. (vol)
3.     16.15 – 17.15 uur                  streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    beg.2
4.     17.15 – 18.45 uur                  musical class 9 – 14+ jaar
5.     18.45 – 19.45 uur                  moderne dans 9 – 12  jaar
6.     19.45 – 21.15 uur                  moderne dans 14+ jaar

 

GROEPSINDELINGEN

DINSDAG                                                                                          Markant: zuiderburen
———–

Streetdance/hiphop 6 – 8 jaar beg. 2: dinsdag 14.30 – 15.30 uur

NIEUW

Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar beg. 1: dinsdag 15.30 – 16.30 uur

1.     Chayenna Hartog
2.     Anna Rademaker
3.     Anna Visser
4.     Dyon Hartmans
5.     Judith Dorgelo
6.     Juna de Jong
7.     Ids Sytsma
8.     Sophie Roodzant
9.     Emma Walinga
10.  Jelte Kalma

Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar midden gev.: dinsdag 16.30 – 17.30 uur

1.     Alma de Boer
2.     Isabel Hoekema
3.     Senna Wijngaarden
4.     Sophie Bakker
5.     Ilse Jorritsma
6.     Benthe Roben
7.     Eva Smit
8.     Evelien Christmas

Streetdance/hiphop 11 – 12 jaar midden gev.: dinsdag 17.30 – 18.30 uur

1.     Sacha Muiser
2.     Charmaine Hartog
3.     Anouk van Eijk
4.     Mara Waijenberg
5.     Elisa Zeya
6.     Ninte Jongema
7.     Ansjedeth Bruno
8.     Shjela Mesic
9.     Robine Nauta
10.  Puck vd Zee
11.  Sophie Rademaker
12.  Daphne Jongsma

DONDERDAG                                                                                   Markant: zuiderburen
—————

Moderne dans 6 – 8 jaar: donderdag 14.30-15.30 uur

NIEUW

Moderne dans 13 – 15 jaar: donderdag 15.30 – 16.30 uur

NIEUW

Dansmix 13 – 15 jaar selectie: donderdag 16.30 – 18.30 uur

1.     Shejla Mesic
2.     Nathalie vd Wal
3.     Jinte vd Schaaf
4.     Merel vd Meulen
5.     Thijs Bijma
6.     Charlotte de Jong
7.     Kimberly Visser
8.     Melissa Wijngaarden
9.     Lara Laanstra
10.  Lotte van Regenmortel
11.  Femke Voerman
12.  Lyra Muiser
13.  Charlotte vd Velde

Streetdance/hiphop 13 – 15 jaar: donderdag 18.30 – 19.30 uur

1.     Tiffany Bruno
2.     Anna van Stralen
3.     Mirthe Romar
4.     Nieske vd Schaaf
5.     Fleur Jonkhof
6.     Simone Zwart
7.     Sanne Demes
8.     Rosalie Picard

VRIJDAG                                                                                           Markant: zuiderburen
———-

Kidsdance 4 – 6 jaar: vrijdag 14.30 – 15.15 uur

1.     Julia Toral
2.     Babet Hoekema
3.     Jasrah Wurie
4.     Fleur Hulshof
5.     Roos van Rijs (nieuw)
6.     Noa Kuperus (nieuw)
7.     Karise vd Werff (nieuw)=
8.     Chaya Bouma (nieuw)

Streetdance/hiphop 6 – 8 jaar beg 1: vrijdag 15.15-16.15 uur (groep is vol)

NB: op dinsdag 14.30-15.30 uur is het ook mogelijk om in groep 6-8 jaar beg.2 te gaan dansen. We kunnen het aantal kinderen dan wat verspreiden. Mocht u naar de dinsdag willen, mail ons dan even (info@dance-up.nl)

1.     Lotte Bakker
2.     Rosalie Veerman
3.     Lauren Spek
4.     Annick Sikkes
5.     Maud Kuipers
6.     Lauren Boorsma
7.     Benthe Zantman
8.     Roos Pranger
9.     Jay-J Wurie
10.  Ellemieke Christmas
11.  Eva de Jager
12.  Resa Zwerver
13.  Lotte Tijl
14.  Lente Weterings
15.  Lizette Overeinder
16.  Joelle van Vulpen
17.  Nynke Brouwer

Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar beg.2: vrijdag 16.15-17.15 uur

1.     Mirthe Groeneveld
2.     Milou Zandstra
3.     Leonoor Ghazi
4.     Sam van Galen
5.     Pauline Zijlstra
6.     Camilla Paez-Rodahl
7.     Eline de Jong
8.     Femke Zantman
9.     Jolijn Tiemessen
10.  Rixt Miedema
11.  Avalin de Boer
12.  Rosalinde Zwerver (nieuw)

Musical class 9 – 14+ jaar: vrijdag 17.15 – 18.45 uur

1.     Tara van Stralen
2.     Lizzy Teeken
3.     Pascalle Feenstra
4.     Beau vd Meulen
5.     Joy Veninga

Moderne dans 9 – 14 jaar: vrijdag 18.45 – 19.45 uur

1.     Ellis Witteveen
2.     Iris Bansema
3.     Beau vd Meulen
4.     Nathalie vd Wal
5.     Lizzy Teeken
6.     Laura Schut
7.     Ante de Vries
8.     Roos Zijlstra
9.     Isa Hoeben

Moderne dans 15+ jaar: vrijdag 19.45 – 21.15 uur

1.     Marleen Reiding
2.     Monique Osinga
3.     Irene Mink
4.     Elsa Hellema
5.     Ingrid Sapulette
6.     Irene Paauw
7.     Annemieke van Heeringen
8.     Annika Korpershoek
9.     Nina Bulthuis