Lesrooster seizoen 2018/2019 – Locatie Hosanna Harlingen

WOENSDAG                                                                                     Harlingen: Hosanna

  1. 15 – 15.15 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    midden gev.
  2. 15 – 16.15 uur streetdance/hiphop 11 – 12 jaar  midden gev.
  3. 15 – 17.15 uur streetdance/hiphop 13 – 15 jaar  midden gev.
  4. 15 – 18.15 uur streetdance/hiphop 16+  jaar       midden gev.
  5. 15 – 19.15 uur moderne dans 16+ jaar                  midden gev.

DONDERDAG                                                                                   Harlingen: Hosanna

  1. 45 – 15.45 uur streetdance/hiphop 6 – 8 jaar      beg.
  2. 45 – 16.45 uur streetdance/hiphop 9 – 10 jaar    beg.
  3. 45 – 17.45 uur moderne dans 9 – 13 jaar**
  4. 45 – 18.45 uur*             streetdance/hiphop 11 – 12+ jaar           nieuw

*Dit lesuur is ook geschikt voor kinderen die al op les zitten, maar graag een extra dansles willen.

**Ook een extra les moderne dans is mogelijk.


GROEPSINDELINGEN:


Streetdance/hiphop 9 – 10 jaar: woensdag 14.15 – 15.15 uur

  1. Leyla Amels
  2. Mara de Boer
  3. Jildou Snoek
  4. Mieke Huitenga
  5. Chiara de Boer
  6. Esmee Rinsma
  7. Bo Pieters
  8. Beau Sopacuo
  9. Demi Jaspers

Streetdance/hiphop 11 – 12 jaar: woensdag 15.15 – 16.15 uur

  1. Sanne Ritmeester
  2. Tessa Visser
  3. Evelien Vlieger
  4. Esmay Beuker
  5. Lotte Huitenga
  6. Larissa Terpstra
  7. Marlou de Jonge
  8. Chiel de Jong
  9. Benthe vd Zee

Streetdance/hiphop 13 – 15 jaar: woensdag 16.15 – 17.15 uur

  1. Sanne Lotte Bergsma
  2. Janneke Groenendijk
  3. Iris Bergman
  4. Hannah Koole
  5. Jessica Feenstra
  6. Zara Huizinga
  7. Leonie Kracht
  8. Iris Ponte
  9. Ro vd Neut
  10. Judith de Keijzer
  11. Nienke vd Heide
  12. Nina Draaijer
  13. Meike Bode

Streetdance/hiphop 16+ jaar: woensdag 17.15 – 18.15 uur

  1. Djamilla Balkaran
  2. Kira Bouma
  3. Natasja Alkema
  4. Sanne Westen
  5. Ilona Schreur
  6. Rianne de Groot
  7. Mirthe vd Veer
  8. Joyce Postma
  9. Anna van Dijk
  10. Norah Noorman

Moderne dans 16+ jaar: woensdag 18.15 – 19.15 uur

  1. Amy Briffa
  2. Brenda Postma
  3. Celine Bergsma
  4. Claudia Ponte
  5. Lesley Briffa
  6. Marriet Twijnstra
  7. Michelle Bergsma
  8. Kira Bouma
  9. Melissa Visser

Streetdance/hiphop 6- 8 jaar: donderdag 14.45 – 15.45 uur

  1. Danique de Vries
  2. Dewi Haringa
  3. Jesslyn Bambach
  4. Saar Bakker
  5. Xilena Oriana da Conceicao da Silva
  6. Britt Beverlo
  7. Senna de Haan
  8. Emma Noorman

Streetdance/hiphop 9-10 jaar: donderdag 15.45-16.45 uur

  1. Joyce Brandes
  2. Senna Berends
  3. Marit de Groot
  4. Daniek de Vries
  5. Ilse de Keijzer
  6. Jara Edwards van Muyen
  7. Lahja Heimans
  8. Mila Koornstra
  9. Amber vd Ploeg

Moderne dans 9 – 13 jaar: donderdag 16.45 – 17.45 uur

  1. Mirthe Visser
  2. Gerlin de Haan
  3. Jane de Haan
  4. Naemi Meerveld
  5. Salome Oving
  6. Foske Witte